HAKKIMIZDA


2d yapı, 1996 yılında, yalıtım sektöründe uygulama ve danışmanlık konularında faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur. 1997 yılında Ses Yalıtımı ve Gürültü Kontrolü konusunu temel çalışma alanı olarak belirlemiştir.


Bu güne kadar uygulamasını gerçekleştirdiği ve danışmanlık hizmeti verdiği bütün çalışmalarda oluşturduğu özgün detaylar ve çözümlerle, sektörde önemli bir noktada yer almaktadır. Günümüzde çok sayıdaki firma, 2d yapı tarafından oluşturulan detayları, proje, şartname ve uygulamalarında kullanmaktadır. Ayrıca çözüm ortağı olarak çalıştığı firmalara teknik bilgi desteği sağlamaktadır.


2d yapı, uygulama ve danışmanlık çalışmaları dışında Gürültü Perdesi, Ses Sönümleyici Panel, Gürültü Önleyici Panel, Susturucu, Ses Yalıtımlı Kapı gibi konularda imalat da yapmaktadır.


Yürütülen bütün çalışmalarda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta olup, 2004 yılından bu yana yürütülen, firma algısına yönelik ölçümlemelerde "Hizmet Değerlendirme" not ortalaması 100 üzerinden 94 olarak gerçekleşmiştir.


2d yapı, 2005 yılından itibaren ses yalıtımı konusundaki çalışmalarına ek olarak ısıya ve yanmaya dayanıklı kumaşlarla "Yangın Battaniyesi" ve "Kaynak Battaniyesi" imalatlarını eklemiştir.
 
 
© Bu sitedeki tüm yazılı ve görsel materyaller 2d Yapı'ya aittir. İzinsiz kullanılamaz.